Aktualności

Serdecznie dziękujemy wszystkim Odwiedzającym nasze stanowisko podczas niezwykle udanej imprezy, jaką okazały się Targi SURFACE-EXPO w Kielcach. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać naszym aktualnym i przyszłym Klientom nowości w naszej ofercie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – szczególnie urządzenie do metalizacji natryskowej łukiem elektrycznym oraz myjnie i destylarki do rozpuszczalników. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas kolejnej imprezy tego typu. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć więcej zdjęć.

 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w targach EXPO-SURFACE odbywających się w dniach 28-30 marca w Kielcach. Targi Kielce gościć będą już po raz ósmy przedstawicieli naszej branży, dlatego też nie mogło zabraknąć naszej firmy na tak ważnym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z naszymi specjalistami oraz poznać nowości w naszej ofercie. W tych dniach nasz zespół z przyjemnością postara się odpowiedzieć na Państwa wszelkie pytania dotyczące komór śrutowniczych i innych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, jak również zaprezentuje najmniejszą i najlżejszą na rynku maszynę do łukowej metalizacji natryskowej. Będą również inne nowości, o których dowiecie się Państwo na targach!

 

Z dumą informujemy, że firma Szatkowski została wyróżniona w 17. edycji RANKINGU NAJBARDZIEJ DYNAMICZNYCH MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM "GAZELE BIZNESU"!

Jest to dla nas tym większa motywacja do codziennej pracy na rzecz rozwoju naszej firmy.

Szanowni Państwo

Witamy na nowym elemencie naszej strony – aktualnościach. Stworzyliśmy go, by móc Państwa informować o wszystkich interesujących zdarzeniach dotyczących naszej firmy!
Tymczasem zapraszamy Państwa do polubienia naszego nowego fanpage’u na facebooku oraz do obserwowania naszego tweetera, gdzie również będą pojawiać się nowości.

JoomShaper