Agregaty i osprzęt do malowania

Malowanie

Po prawidłowo przeprowadzonym procesie obróbki strumieniowo-ściernej należy zadbać o to, aby wyczyszczona powierzchnia otrzymała odpowiednią powłokę ochronną.

W tym właśnie celu oferujemy Państwu najwyższej jakości urządzenia – agregaty malarskie, wraz z osprzętem malarskim niezbędnym do wszelkiego rodzaju prac malarskich. Jako firma, która również świadczy usługi malowania, wiemy doskonale, jak ogromne znaczenie ma jakość sprzętu dla osiągnięcia oczekiwanego efektu. Dlatego właśnie zaufaliśmy światowej sławy producentowi – firmie Graco, której jakość produktów jest powszechnie znana.

W celu zapewnienia sobie powłoki malarskiej zgodnej z określonymi wymogami, dajemy Państwu możliwość skorzystania z szerokiej gamy mierników firm ELCOMETER oraz TQC.

Warto uświadomić sobie również, jak ogromną oszczędnością potrafi się okazać zakup destylarki do rozpuszczalników. My wiemy, dlatego też w swojej ofercie posiadamy światowej klasy urządzenia do destylacji rozpuszczalników niemieckiej firmy FIDI.

 

Agregaty malarskie

Agregaty natryskowe Graco, to nowoczesny sprzęt, który doskonale sprawdza się we wszelakich warunkach roboczych. W zależności od tego, czy ma to być malowanie budowlane, czy przemysłowe, dopasujemy rodzaj urządzenia do Państwa potrzeb. Oferujemy agregaty do kompresorów, ale również agregaty elektryczne, niewymagające sprężonego powietrza. U nas znajdziecie Państwo również agregaty do natryskiwania materiałów dwuskładnikowych.

 

Akcesoria malarskie

Zaopatrzymy Państwa kompleksowo we wszystkie niezbędne do sprawnego malowania akcesoria oraz części eksploatacyjne. Posiadamy do dyspozycji naszych Klientów dysze, pistolety do agregatów malarskich, jak i również węże malarskie oraz inne przydatne elementy wyposażenia.

 

Przyrządy pomiarowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia pomiarowe, między innymi mierniki do badania grubości powłok, mierniki klimatyczne, mierniki przyczepności, mierniki jakości powierzchni i inne.

 

Destylarki do rozpuszczalników

Jeżeli nie zastanawialiście się nigdy Państwo nad tym, ile dziennie/miesięcznie/rocznie(!) kosztuje zakup, przechowywanie i utylizacja rozpuszczalników, zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy taką kalkulację przeprowadzić. Profesjonalny destylator do rozpuszczalników pozwala odzyskać aż do 95% czystego i w pełni wartościowego chemicznie rozpuszczalnika. Inwestycja w taki sprzęt zaczyna się zwracać już pierwszego dnia!