Oczyszczarki / piaskarki mobilne

Specyfikacja

Wielkości zbiorników i ich waga: 25 l (30 kg), 40 l (50 kg), 100 l (75 kg), 200 (113 kg)
Temp. Robocza: -10 C° – 50 C°
Ciśnienie: 10 bar
Ścierniwo: W zależności od doboru zaworów nasze oczyszczarki mogą pracować ze wszystkimi ścierniwami
Zawory ścierniwa: Micro Schmidt, FSV Clemco, Thompson Schmidt, Thompson II Schmidt, Thompson XL Schmidt, więcej
Zawory sterujące: Combo Schmidt, RCV-125, więcej

Gwarancja jakości

Nasze oczyszczarki są zbudowane z najwyższej jakości komponentów. Używamy jedynie oryginalnych zaworów renomowanych firm takich jak Schmidt oraz Clemco.

UWAGA! Zalecamy unikać tanich zaworów od nieznanych producentów, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Dlaczego warto zainwestować w nasze oczyszczarki?

  • Konstrukcja oparta o komponenty najwyższej jakości
  • Dopasowanie urządzenia do potrzeb klienta. Wielkość zbiornika, zawory ścierniwa, rodzaj sterowania i wiele innych części dopasowujemy do preferencji i wymagań inwestora.
  • Zastosowana technologia pozwala na wygodny i szybki serwis.
  • Do oczyszczarki dopasujemy najlepszy osprzęt.
  • Nasze oczyszczarki mogą stanowić element komory śrutowniczej.

OPIS

Oczyszczarki / piaskarki firmy Szatkowski charakteryzują się wysoką wydajnością i bezawaryjnością. W naszych urządzeniach znajdują się podzespoły najwyższej jakości, od renomowanych europejskich producentów (Clemco, Schmidt, Semperit itp.). Dzięki temu mamy pewność, że niezależnie od warunków, w jakich nasza oczyszczarka będzie pracować, sprawdzi się w działaniu.

Oferujemy naszym Klientom urządzenia o zbiornikach od 25l do 200l. Piaskarka może być stacjonarna, albo wyposażona w koła (piaskarka mobilna). Możliwe jest sterowanie urządzeniem dźwignią pneumatyczną lub elektryczną.

Najpopularniejszym wyborem wśród naszych Klientów są oczyszczarki mobilne z zaworami firmy Schmidt®. Zawory te sprowadzamy dla Państwa z USA, aby zadbać o maksymalną jakość wykonania. Oczyszczarki posiadające zawór ścierniwa (Micro, Micro II, Thompson, Thompson II) i zawór sterowania (COMBO) nadają się do każdego rodzaju ścierniwa i do każdego rodzaju pracy – piaskowania, śrutowania, szkiełkowania, sodowania itp. Piaskarki te również minimalizują koszty związane z późniejszymi przestojami wynikającymi z prac serwisowych i awarii. Dlatego właśnie takie rozwiązania sprawdzają się doskonale w komorach śrutowniczych i nie tylko. Nasze urządzenia dostarczamy również do komór innych producentów.

Przy wyborze oczyszczarki należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 14 stycznia 2004 r, w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy czyszczeniu powierzchni, malowaniu natryskowym i natryskiwaniu cieplnym (Dz. U. z dnia 4 lutego 2004 r.) istnieje obowiązek sterowania oczyszczarką z miejsca pracy operatora. Oznacza to, że zgodnie z polskimi przepisami urządzenie musi być wyposażone w sterowanie pneumatyczne lub elektryczne (np. jako dźwignia sterująca przymocowana do węża śrutowniczego), aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom urządzenia.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu oraz obsługę posprzedażową i serwis urządzeń.