Zestaw do Metalizacji Łukiem Elektrycznym

Specyfikacja

 

Napięcie zasilające

3~50/60Hz 400V

Prąd metalizacji

150A ÷ 400A

Zabezpieczenie

35 A

Napięcie metalizacji

15V÷42V

Obciążenie max.

390A/35V

Temperatura pracy

-10 do +40 st. C

Masa zasilacza

42 kg

Średnica drutu

2,5 mm

Dlaczego warto zainwestować w nasz zestaw do Metalizacji Łukiem Elektrycznym?

  • Mała wielkość w porównaniu do innych urządzeń tego typu
  • Wysoka wydajność (zdecydowanie większa niż przy metalizacji metodą płomieniową)
  • Możliwość zabezpieczania konstrukcji o wielkich gabarytach
  • Bardzo wysoka trwałość powłoki oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne
  • Brak odkształceń termicznych powlekanych elementów
  • Możliwość dodatkowej ochrony na łączeniach lub w miejscach uszkodzeń mechanicznych

UWAGA! Produkujemy i montujemy także komory oraz odpylacze w pełni przystosowane do procesu metalizacji. Więcej o naszych komorach przeczytasz tutaj.

Opis

Zestaw do łukowej metalizacji natryskowej jest kompletnym urządzeniem służącym do wykonywania powłok antykorozyjnych cynkowych, aluminiowych i cynkowo-aluminiowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i opatentowanych rozwiązań, urządzenie to jest niebywale lekkie i małe, w porównaniu do innych tego typu urządzeń na rynku. Czyni to z niego jednostkę wyjątkowo mobilną i wygodną w użytkowaniu!

Nasze urządzenie do metalizacji posiada 20 m zasięg, dodatkowo zwiększając mobilność i komfort pracy. Zastosowanie tak długiej wiązki przewodów zapewnia możliwość umiejscowienia maszyny w dostatecznej odległości, aby chronić ją przed nadmiernym zapyleniem.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pozwala operatorowi urządzenia utrzymać odpowiedni łuk oraz równomierny rozprysk metalu na powierzchni. Co więcej, jednostka sterująca dba o to, aby drut był podawany ze stałą prędkością. Dodatkowo, płynna regulacja parametrów natrysku powoduje, że urządzenie błyskawicznie dostosowuje się do wszystkich materiałów wykorzystywanych w metalizacji natryskowej.

Biorąc powyższe pod uwagę, decydując się na urządzenie do metalizacji w naszej firmie, otrzymujecie Państwo sprzęt bezpieczny i wydajny, jednocześnie wygodny w obsłudze, dzięki któremu zapewnicie sobie Państwo stałą grubość natryskiwanej powłoki!